Županijsko natjecanje iz biologije i kemije
Autor: Ines Pepić, 14. 3. 2019.

Na županijskim je natjecanjima  sudjelovala naša učenica Patricia Perak i pokazala odlično znanje te osvojila treće mjesto na oba natjecanja.

Školsko natjecanje iz biologije održano je 7. veljače 2019. godine. Na natjecanju je sudjelovalo osmero učenika osmih razreda ( Matea Kolesarić, Katarina Kurtović, Patricia Perak, Andrija Kuncinam, Mislav Plečić, Marta Podgoračan, Ema Alšić i Stefanija  Pujić ). Dovoljan broj bodova za sudjelovanje na županijskom natjecanju  postigla je učenica Patricia Perak.

Županijsko je natjecanje održano 12. ožujka u OŠ Antuna Mihanovića u Osijeku. Patricia je pokazala odlično znanje te osvojila treće mjesto.

Školsko natjecanje iz kemije održano je 5. veljače 2019. godine. Na natjecanju je sudjelovalo četvero učenika osmih razreda (Gabrijel Kokić, Mislav Plečić, Patricia Perak i Stefanija  Pujić ). Dovoljan broj bodova za sudjelovanje na županijskom natjecanju postigla je Patricia Perak.

Županijsko je natjecanje održano 6. ožujka u OŠ Franje Krežme u Osijeku. Patricia je zauzela odlično treće mjesto.

Patriciji  čestitamo na izvrsnom uspjehu !

Nastavnica Tanja Pavić !