Maskenbal u PŠ Ivanovci
Autor: Dario Krenek, 11. 2. 2013.

Dva dana prije početka korizme u našoj P.Š. u Ivanovcima održana je zabav pod maskama.

Sve je započelo dolaskom u školu i pozivom iz HEP-a kako će nam isključiti struju, a sobzirom kako smo spretni i puni ideja nismo dozvolili da nas ta vijest pokoleba.

slike u Foto-galeriji!

Dok je maskirana povorka obilazila selom, 7.i razred je izvršio posljednje pripreme, postavljajući slastice i sokove za prodaju i slažući glazbu za zabavu.

Svoje smo goste uveselili sa 4 nagradne igre: lovili su jabuke po zdjelama sa vodom, prenosili smo loptice , plesali ples srdaca i navijali matice na vijke. Za sve pobjednike smo imali lijepe nagrade.

Pri kraju zabave smo izabrali najbolje maske. Po sudu izabranog žirija najbolje maskirana učiteljica bila je Ljiljana Marinjak(liječnica sa psihijatrije), od 1.-4. razreda najbolje se maskirao Gabrijel Kokić 2.r. (robot- vrlo maštovito), a od 5.-8. Razreda su nas odušeili braća Korov koja su se maskirala u dva drveta!

Jasno izvlačili smo i prve tri tombole i podijelili vrijedne nagrade!

Vrlo smo zadovoljni zabavom, ali i susretljivošću učenika jer smo zahvaljujući njihovim donacijama osigurali ratu za našu ekskurziju u toplice Sv Martin na Muri.