« Prosinac 2017 »

„Veliki svijete barem malo budi dijete“
Autor: Ines Pepić, 10. 10. 2017.

Učenici PŠ Harkanovci zajedno sa svojim učiteljicama obilježili su dječji tjedan od 2.- 6. listopada pod motom „Veliki svijete barem malo budi dijete “.

Tjedan smo započeli  kratkom prezentacijom o dječjim pravima. Nakon toga učenici su uživali u najvećoj želji svog života- IGRI, pa su zaigrali pokoju društvenu igru pokazujući svoje znanje i vještine te osvajajući nagrade. Također su se okušali u pronalaženju  pravog puta kroz labirint razvijajući svoj osjećaj za prostornu orijentaciju. U srijedu smo osmišljavali kako unaprijediti život u našem selu i te poruke proslijedili  gradonačelniku prilikom posjeta Gradskoj vijećnici u Valpovu . Također smo se razveselili uz animirani film u kinu  Korner Valpovo. Potom je uslijedio već tradicionalni dječji sajam na kojem su učenici prodavali i razmjenjivali svoje igračke, pribor za školu, tombulu i druge stvari. Osim učenika u sajam su se uključili i roditelji te mlađa i starija djeca koji su  sa veseljem kupovali i razjmjenjivali svoje igračke.   I ovoga puta učenici su pokazali svoju kreativnost i poduzetnost uživajući u veselom odrastanju.

Učiteljice RN PŠ Harkanovci