Ovaj mjesec: 1987

« Listopad 2017 »

Obrazovanjem mijenjamo svijet
Autor: Dario Krenek, 5. 9. 2017.

Trideset prvašića upisano je ove godine u Osnovnu školu Ladimirevci. Započeli su put svoga obrazovanja prvim korakom u pratnji svojih roditelja u ponedjeljak, 4.rujna 2017.godine. Područnim je odjelima u Harkanovcima priključeno šest prvašića čija će učiteljica biti Nataša Feld, u Ivanovcima je učiteljica Marina Arambašić dočekala osam učenika, a u Ladimirevcima je upisano šesnaest učenika kod učiteljice Zrinke Brkić. Prvoga dana je riječima ohrabrenja sve prisutne pozdravio ravnatelj OŠ Ladimirevci, Damir Jakopiček, a zatim su radosna radoznala lica malih đaka krenula u nove pustolovine u školskim klupama.

Ivana Kuna

Obrazovanje pruža nadu u budućnost, njime nove generacije osposobljavamo da mijenjaju svijet pa su i nositelji lokalne vlasti Valpovštine odlučili podržati mlade obitelji u školovanju djece. Grad Valpovo je svoju podršku roditeljima i učenicima pružilo poklanjajući svakom učeniku Osnovne škole paket bilježnica. Bilježnice su stigle u škole i svim će razredima biti podijeljene do kraja tjedna. Mjesni su odbori Ladimirevaca, Zelčina, Harkanovaca, Marjančaca i Ivanovaca pripremili pakete školskoga pribora za prvašiće koji su razveselili đake prvoga dana nastave.

PŠ Harkanovci

Harkanovci