Ekskurzija 7. razreda
Autor: Dario Krenek, 27. 5. 2013.

23.Svibnja, sastali smo se ispred škole i uzbuđeno ušli u autobus. Na putu do Varaždina zabavljali smo se,slušali pjesme i igrali razne igre. Došavši u Varaždin posjetili smo Varaždinsko groblje i saznali da je simbol groblja lipa, a Varaždina anđeo. Također smo posjetili katedralu i stari grad gdje smo posjetili kovača koji nam je pokazao kako se kuje novac.

Učenici 7. razreda

Slike u foto-galeriji!

Nakon razgledavanja starog grada imali smo jedan sat slobodno te smo nakon toga nastavili naš put prema toplicama. Nakon što smo stigli u toplice smjestili smo se u sobe te se pripremili ta kupanje. Iako je voda u vanjskom bazenu bila jako hladna mi smo se spuštali na toboganu. Nakon kupanja smo otišli na večeru i poslije večere smo imali slobodno za šetnju i zabavu. Iako su nas učiteljica pazile nama je bilo jako zabavno. Zaspali smo tek u kasnim jutarnjim satima, što nije bilo dobro jer smo trebali rano ustati. Drugi dan nakon burne noći ustali smo te otišli na doručak, nakon kojeg smo otišli u mlin gdje smo se vozili na skeli do Slovenije i nazad.Vratili smo se u toplice i nastavili sa kupanjem. Ponovno smo otišli na tobogane usprkos učiteljicama, ali je sve dobro prošlo. Ekskurziju smo završili ručkom i krenuli doma. Usput smo stali u Čakovcu i razgledali taj prekrasan grad. Pojeli smo sladolede, prošetali se i nastavili put kući. Vratili smo se doma oko sedam sati i tu je bio kraj našeg putovanja.