Donacija Joze Berečića Područnoj školi Ivanovci
Autor: Marina Arambašić, 13. 12. 2021.

U subotu, 11. prosinca, Područnu školu Ivanovci posjetio je guverner Lions kluba Hrvatska Jozo Berečić. Gospodin Berečić veliki je promotor lionističkog pokreta i u našoj zajednici poznat po svom velikom doprinosu. Ovaj posjet, u prisustvu ravnatelja, člana Lions kluba Valpovo - Belišće i članova Mjesnog odbora Ivanovci, iskoristio je kako bi učenicima razredne nastave u Ivanovcima donirao pet tableta i osam školskih ruksaka. Ova donacija, jedna je u nizu kojom je gospodin Berečić pokazao naklonost svojim rodnim Ivanovcima i baš kao što ističe u svom sloganu: “Budite optimistični, živite svoju nadu, nadahnite.”,  ovakvim lijepim gestama nadahnjuje zajednicu iz koje je potekao.

Učenici 1., 3. i 4. razreda sa svojim učiteljicama dio su eTwinning projekta Webučionica kroz koji svakodnevno jačaju svoja znanja i kompetencije iz područja informacijsko - komunikacijskih tehnologija te će donirane tablete koristiti za razvoj digitalnih vještina. Donirani ruksaci bit će uručeni najuspješnijim učenicima ove školske godine.

Zahvaljujemo gospodinu Berečiću koji nam je ovom donacijom omogućio da nastavni proces bude još kreativniji i kvalitetniji.

Ljiljana Marinjak, Marija Bulut Lukačević, Marina Arambašić