Ukupno: 195873

« Srpanj 2018 »

INOVACIJA ZA BOLJI ŽIVOT NOE KOKIĆA
Autor: Ines Pepić, 17. 1. 2018.

Državni zavod za intelektualno vlasništvo Republike Hrvatske  i Koordinacija za provedbu prava intelektualnog vlasništva Republike Hrvatske u suradnji sa Svjetskom organizacijom za intelektualno vlasništvo organizirao je Nagradni natječaj za sve učenike osnovnih i srednjih škola na temu „Inovacija za bolji život“.

Među finalistima i nagrađenim radovima u kategoriji radova učenika od 1. do 4. razreda osnovnih škola je i likovni rad učenika naše škole Noe Kokića  pod nazivom „Moj izumiteljski stroj“.

Natječajem se željelo potaknuti učenike da kroz različite načine izraze kako inovacije utječu na kvalitetniji život ljudi i društvo u cjelini poštujući prava intelektualnog vlasništva kreativaca i inovatora. Prosudbeno povjerenstvo ocijenilo je pristigle radove i vrednovalo prema kriteriju kreativnosti i primjerenosti zadanoj temi u tri kategorije. U svakoj kategoriji odabrana  su po tri finalista koji će dobiti nagrade u obliku prigodnih poklon paketa Svjetske organizacije za intelektualno vlasništvo i Državnog zavoda za intelektualno vlasništvo, a najbolji radovi u svakoj kategoriji certifikat Svjetske organizacije za intelektualno vlasništvo.  Bravo Noa!!