SVEČANA ŠKOLSKA PRIREDBA
Autor: Dario Krenek, 6. 6. 2014.

Dana 5. lipnja 2014. godine u Osnovnoj školi Ladimirevci održana je svečana školska priredba s početkom u 19:00 sati. Program su pripremali učenici i učitelji, a činile su ga raznovrsne zanimljive točke: recitacije, recitali, igrokazi, pjevačke izvedbe školskoga zbora...

Marko Pisačić (7.b), Sara Sitarić ( 7.a)

slike u fotogaleriji!

Voditeljica programa bila je učenica 8.b razreda Sara Perak.  Priredbu smo započeli himnom Republike Hrvatske. Zatim je uslijedio recital Svemir učenika Sare i Marka, zanimljivo izveden igrokaz  mlađe dramske skupine Ježeva kućica, recitacije posvećene mamama, ljetu, vodi, recitacije o školskoj torbi, neostvarivim željma, dobroti, odrastanju... Izvedena su još dva igrokaza starije dramske skupine Večera i Teorija velikoga praska. Igrokaz Teorija velikoga praska zaradio je najveći broj simpatija jer su ga učenici izvrsno odglumili. Glavnu ulogu u tom igrokazu imao je učenik Mate Šakić, a igrokaz je osmislila učiteljica hrvatskoga jezika Emica Berger. Na priredbu su došli roditelji, bake, djedovi, rodbina, poznanici i neki bivši učenici naše škole. Ravnatelj Damir Jakopiček zahvalio se svim posjetiteljima, učenicima i učiteljima na izvrsnom radu tijekom godine. Učenicima koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima podijelio je nagrade , knjigu Gospodar prstenova.

Priredba je trajala oko sat vremena. Bila je vrlo zanimljiva, a nadamo se da će sljedeće godine biti još bolja!