SVEČANA AKADEMIJA POVODOM PROSLAVE DANA ŠKOLE
Autor: Dario Krenek, 6. 6. 2013.

Dana 5. lipnja 2013. godine održana je svečana akademija povodom proslave Dana škole s početkom u 19,00 sati. Učenici su zajedno sa svojim učiteljima pripremili vrlo zanimljivu priredbu koja je održana u sportskoj dvorani Osnovne škole Ladimirevci. Dvorana je bila puna posjetitelja, a posebni su nam gosti bili ravnatelj SOS-Dječjeg sela Ladimirevci gospodin Zoran Relić i gradonačelnik Grada Valpova gospodin Leon Žulj.

Marko Pisačić, 6.b i Ana Perak, 8.a

slike u Foto-galeriji!

Svečanu smo akademiju otvorili himnom Lijepa naša, a zatim je uslijedilo niz zanimljivih recitatorskih, plesnih, dramskih, tamburaških,zborskih točaka. Voditeljica je programa bila učenica 8.a razreda Ana Perak. Prvašići su plesali Pačji ples i recitirali, a drugi je razred pjevao na njemačkom jeziku. Dramska skupina nižih razreda predstavila nam se predstavom Lav i miš, a isto tako su nas učenice nižih razreda zadivile plesom  Gangnam style. Tamburaška sekcija je odsvirala splet slavonskih tradicionalnih pjesama.Učenica 6. a razreda Sara Sitarić predstavila nam se monologom Iz mog dnevnika, a učenici 6.a i 6.b razreda recitirali su pjesmu Živjeti zajedno. Publiku je bez daha ostavila dramska skupina viših razreda predstavivši nam se scenom iz filma Tko pjeva, zlo ne misli. Učenice osmih razreda recitirale su pjesmu Rastanak. Nakon toga nam se obratio ravnatelj škole gospodin Damir Jakopiček s nekoliko pozdravnih riječi i riječi zahvale svim učiteljima i učenicima koji su pripremili tako zanimljiv i bogat program . Zatim je ravnatelj podijelio knjige i priznanja svim učenicima koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima. Nakon dodijeljenih nagrada , učenica Ana Perak otpjevala je pjesmu Tamo gdje je sve po mom. Posjetitelji su veselo pljeskali i pjevuckali, a mi smo bili sretni zbog uspješne priredbe...